Blog

1 lutego 2023

Zapora Pilchowice

10 sierpnia 2022

Zamek Czocha

Zamek Czocha to dość spore wyzwanie dla fotografów. Dużym obciążeniem jest ogromna ilość pięknych zdjęć na których uwieczniono zamek.
23 maja 2022

Dji Air 2S

DJI Air 2S podróżuje ze mną od początku maja 2021 roku. Fotografuję nim i filmuję.
23 maja 2022

Czy warto kupić drona?

Pytanie, czy warto kupić drona, chodziło mi po głowie od kilku lat. Tym, co najbardziej mnie zniechęcało, były przepisy prawne, które mocno ograniczały swobodę działania.
5 kwietnia 2022

Wysmażone marzenia

Kto wymyśliłby taką historię? Ja z pewnością nie, ale cieszę się z tego, że mogę być jej bohaterem. Życzę każdemu, żeby tak wymarzył sobie swoje cele, jak ja moje sobie wysmażyłem!
27 stycznia 2022

Puszcza Białowieska

W Puszczy Białowieskiej na przestrzeni lat 2011-2021 byłem kilka razy, ale były to raczej krótkie i okazjonalne wizyty. Na dłuższą chwilę wróciłem wczesną wiosną 2021 roku.
27 stycznia 2022

Kurtka puchowa

Co mógłbym napisać o nich więcej niż to, że są to najlepsze produkty puchowe, z jakich korzystałem w życiu!
27 stycznia 2022

Moje Bieszczady

W środku nocy wylądowałem na końcu drogi prowadzącej na Przełęcz nad Roztokami. Obudziłem się chwilę przed wschodem słońca, wyszedłem na pobliską łąkę, pełną starych drzew owocowych, i zobaczyłem jeden z najpiękniejszych widoków w życiu. To były moje Bieszczady.
19 kwietnia 2021

Bug

Bug trzeba oglądać z bliska. Najlepiej z brzegu. Najlepiej stojąc w kaloszach w wodzie. Przez wiele lat błądziłem i nie mogłem znaleźć sposobu na pokazanie tej rzeki.
19 kwietnia 2021

Podróż odpowiedzialna

Podróż odpowiedzialna wymaga odpowiedniego zaplanowania i przygotowania. Mam wielką nadzieję, że pandemia COVID-19 szybko przeminie, a życie i podróżowanie wróci do normalności. Czy to jednak wiele zmieniłoby w mojej podróży?
19 kwietnia 2021

Waniewo

Odkąd pierwszy raz zobaczyłem Waniewo staram się być tam za każdym razem kiedy tylko jadę na Podlasie. W czasie pierwszej wizyty nie zrobiłem szałowych zdjęć. Błękit nieba, granat wody i brąz trzcinowisk nie robiły piorunującego wrażenia.
29 grudnia 2020

Wydruki zdjęć

Mnogość portali internetowych oferujących gotowe wydruki zdjęć jest ogromna. Własne lub wybrane zdjęcie wydrukować można na przeróżnych materiałach. W tym gąszczu trudno jest się przebić, a jeszcze trudniej sprzedać cokolwiek.
27 grudnia 2020

Poranek na Aiguille du Midi

Wiele razy kiedy pokazywałem to zdjęcie z Aiguille du Midi. W internecie czytałem komentarze, że jest to fotomontaż. Ilość nakładających się planów na tym zdjęciu jest rzeczywiście zadziwiająca.
27 grudnia 2020

Podróż sentymentalna

Definicja „sentymentu” jest bardzo prosta. Nazywamy nim uczucie sympatii i przywiązania do kogoś lub czegoś. Tyle dowiadujemy się ze Słownika Języka Polskiego PWN.
27 grudnia 2020

Giewont

To już 12 lat minęło odkąd przyłapałem Śpiącego Rycerza z zupełnie innej strony. Hala Stoły. Tak niepozorne miejsce, a z takim sentymentem do niego wracam.
Giewont
Szanuję Twoją prywatność. Korzystam ze statystyk głównie dlatego, że lubię wiedzieć ile osób do mnie zagląda. Szczegóły mojej polityki prywatności znajdziesz na dole strony.
Czytaj więcej
Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane