Poradnik

23 maja 2022

Dji Air 2S

DJI Air 2S podróżuje ze mną od początku maja 2021 roku. Fotografuję nim i filmuję.
23 maja 2022

Czy warto kupić drona?

Pytanie, czy warto kupić drona, chodziło mi po głowie od kilku lat. Tym, co najbardziej mnie zniechęcało, były przepisy prawne, które mocno ograniczały swobodę działania.
5 kwietnia 2022

Wysmażone marzenia

Kto wymyśliłby taką historię? Ja z pewnością nie, ale cieszę się z tego, że mogę być jej bohaterem. Życzę każdemu, żeby tak wymarzył sobie swoje cele, jak ja moje sobie wysmażyłem!
1 kwietnia 2020

Uziemiony fotograf

Minione dwa tygodnie pokazały, że uziemiony fotograf i tak ma ręce pełne roboty. Paradoksalnie gdyby nie ta przymusowa pauza to pewnie niektórych rzeczy bym nigdy nie zrobił, nie odkrył.
29 marca 2020

Katalogowanie zdjęć

Katalogowanie zdjęć – po co mi to? Wielokrotnie przekonałem się, że dobrze skatalogowany materiał pozwala szybko reagować na potrzeby rynku i klientów. W tym roku kilka razy musiałem przygotować większą selekcję zdjęć i zamiast godzinami ich szukać po kilku kliknięciach miałem gotową ofertę. Czas to pieniądz i w świecie fotografii ta zasada działa tak samo.
29 marca 2020

Archiwizacja zdjęć

Archiwizacja zdjęć wymaga systematyczności. U podstaw budowania własnego systemu zabezpieczenia zdjęć musi leżeć głębokie przekonanie, że warto te zdjęcia zabezpieczać. To musi być punktem wyjścia. Bezrefleksyjne podejście i bagatelizowanie problemu może stać się równią pochyłą w kierunku utraty zdjęć.
gdpr-image
Szanuję Twoją prywatność. Korzystam ze statystyk głównie dlatego, że lubię wiedzieć ile osób do mnie zagląda. Szczegóły mojej polityki prywatności znajdziesz na dole strony.
Czytaj więcej
Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane