parallax background

Fotografia nieruchomości

Każde wnętrze ma duszę, klimat i swoją aurę. Jeśli liczysz jedynie na poprawnie wykonane zdjęcie katalogowe to zdecydowanie jesteś pod złym adresem. Fotografując nieruchomości i wnętrza skupiam się na tym, żeby pokazać na zdjęciu coś więcej niż tylko to co pozornie widać. Pozory przecież mylą. Lubię oswoić się z przestrzenią i od podstaw zbudować obraz. Wykonując serię zdjęć dbam o ich spójność. Staram się również tworzyć zwartą opowieść w której każde kolejne zdjęcie jest nowym rozdziałem.

Fotografia nieruchomości i wnętrz to po krajobrazach drugi, mniej znany filar mojej pracy zawodowej. Od 2016 roku sfotografowałem ponad 150 obiektów noclegowych w ramach projektu SlowRoad. Moja książka „Sielska Polska” stała się połączeniem dwóch pasji – fotografii krajobrazu i architektury. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję w codziennej pracy.

Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe dla hoteli, restauracji i wszelkiego rodzaju obiektów użytkowych. Podejmuję się najróżniejszych wyzwań i staram się spełniać wszystkie oczekiwania klientów. To oczy kupują, a dobra fotografia nieruchomości i wnętrz potrafi je sprzedać.

Jeśli szukasz czegoś więcej, chcesz się wyróżnić i pokazać swój obiekt w nowy sposób, to jesteś pod dobrym adresem. Najlepiej skontaktujmy się telefonicznie i porozmawiajmy. Język sztuki potrafi stworzyć piękną nić porozumienia. To zawsze najlepszy początek współpracy.

Kontakt ze mną: +48 507 069 428 lub gospodarek.foto@gmail.com

Przykładowe realizacje