Zapiski

Świat, który maluję obrazami i słowami

Dawno temu. A tak naprawdę bardzo dawno temu na tej stronie internetowej znajdowały się wyłącznie zapiski z moich podróży. Były to czasy w których media społecznościowe dopiero raczkowały. Obsługę strony www prowadziłem w notatniku. Kopiowanie i uzupełnianie kodu html o odpowiednie wartości to była udręka.

Nie wiem kiedy świat przyspieszył. Nie wiem kiedy przestałem regularnie publikować treści na własnej stronie. Na stronie gdzie w 100% panuję nad wszystkim. Na stronie niezależnej od algorytmów. Na stronie gdzie publikuję to co jest dla mnie ważne. Ważne na tyle, żeby podzielić się tym z całym światem.

Wracam do korzeni. Wracam do tego co dawało mi kiedyś dużo radości. Celowo rozdzielam zapiski od bloga. Zapiski to moje emocjonalne i osobiste relacje ze świata, który mnie otacza. Chcąc wprowadzić w tym systemie porządek dzielę go na trzy bloki tematyczne.

Zapiski z gór to moje przeżycia z wędrówek i czasu spędzonego wysoko nad poziomem morza. Góry towarzyszą mi przez całe życie i są dla mnie niezwykle ważne.

Zapiski z natury to nic innego jak świat moich spacerów i wędrówek po wyżynach, nizinach, puszczach czy pustkowiach.

Zapiski z codzienności to coś na kształt pamiętnika. To zapis miejsc, ludzi, myśli i zapachów. Zbieram otaczający mnie świat od dawna.

Zapraszam do moich zapisków. Powstają zgodnie z tempem mojego życia. Będą tu więc okresy częstych publikacji, ale nie zabraknie też momentów stagnacji. Zastosowany podział pozwoli mi jednak utrzymać równe tempo. Bo kiedy nie jestem w górach czy w naturze, to mogę dzielić się codziennością.

Zapiski to moje miejsce w sieci. Stworzone na moich zasadach. Zapraszam do mojego świata.