Publikacje

Pierwszy raz moje zdjęcie znalazło się na okładce książki w 2005 roku. Nie mogłem wyobrazić sobie wtedy, że po niemal 14 latach nie będę już w stanie śledzić pozycji w których drukowane są moje fotografie. Z początku zbierałem wszystkie książki, gazety, kalendarze czy pocztówki. W latach 2008-2014 publikowałem ponad 600 zdjęć w druku rocznie. Oczywiście nie byłem w stanie gromadzić tych wszystkich materiałów. Rachubę całkowicie zgubiłem w momencie przyjęcia mnie w poczet fotografów niemieckiej agencji Mauritius Images. Moje zdjęcia rozlały się po całym świecie i obserwuję jedynie miesięczne zestawienia, które zdjęcia zostały wykorzystane.

Jedyne nad czym panuję to artykuły w prasie, autorskie kalendarze i materiały do publikacji zamawiane bezpośrednio u mnie. Stale współpracuję z redakcjami w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Mam stałą rubrykę w miesięczniku „Poznaj Świat” w której przedstawiam czytelnikom mało znane miejsca w Polsce.

Redakcje i wydawnictwa zainteresowane współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Poniżej przedstawiam najistotniejsze publikacje z moimi materiałami.

Książki autorskie:
- Sielska Polska, Wydawnictwo Multico, książka autorska
- Piękna Polska, książka w przygotowaniu, publikacja jesienią 2019 roku

Książki:
- Europa na czterech kółkach, Wydawnictwo Pascal, rozdział o podróżowaniu zimą kamperem

Miesięczniki:
- Poznaj Świat
- Magazyn Turystyki Górskiej „n.p.m.”
- National Geographic Traveler
- Claudia
- Wizz, magazyn pokładowy Wizzair
- Kaleidoscope, magazyn pokładowy PLL LOT

Kalendarze:
- Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła, Polska
- Wydawnictwo Lucrum, Polska
- Wydawnictwo Calvendo, Niemcy
- Wydawnictwo Verlagshaus Würzburg, Niemcy


Chcesz być na bieżąco i nie przegapić kolejnego wpisu? Zapisz się na mój NEWSLETTER. Regularnie będę informował Cię o nowościach i ciekawostkach z moich podróży!