Wiele osób pyta mnie o możliwość wydruku moich fotografii. Istnieje taka możliwość. Moje zdjęcia mogą stać się obrazem na Twojej ścianie. Całość procesu nie jest zbyt skomplikowana i mam nadzieję, że w krótkim czasie wybrane zdjęcie zawiśnie w Twoim domu. Fotografia żyje przecież tylko wtedy kiedy jest oglądana! Jak to wygląda w praktyce?

Nie ma dla mnie znaczenia czy szukasz jednego obrazu do domu czy chcesz moimi zdjęciami upiększyć hotelowe pokoje, restaurację czy biuro. Możesz na mnie liczyć!

1. Wybór zdjęcia
Zakładam, że wiesz które zdjęcie chcesz wydrukować. Jeśli się zastanawiasz albo nie możesz zdecydować napisz śmiało do mnie jaka tematyka zdjęć Cię interesuje. Posiadam bazę około 25 tysięcy kolorowych fotografii i zapewniam, że uda nam się znaleźć coś odpowiedniego.
Skąd możesz wybrać zdjęcia?
Behance
Facebook
Instagram

2. Kontakt ze mną
Kiedy już wiesz „co” to jesteśmy niemal na końcu całego procesu zamawiania. Napisz proszę na mój adres email zapytanie i przedstaw jakie są Twoje oczekiwania odnośnie materiału (papier, płótno, wydruku na szkle…) i rozmiaru obrazu. Ja w możliwie najkrótszym czasie wrócę do Ciebie z informacją o cenie i czasie realizacji tego zamówienia.

3. Wydruk i wysyłka
Po Twojej akceptacji ceny prześlę Ci potwierdzenie zamówienia i numer konta do wpłaty. Zlecę również wydruk obrazu i przekażę obraz do wysyłki do Ciebie.

Przykładowe ceny:
- wydruk zdjęcia na papierze Epson Archival Matte Paper
60x40 cm - 270 zł brutto
90x60 cm - 333 zł brutto

- wydruk zdjęcia na płótnie 220 g/m2 naciągniętym na sosnowe krosno malarskie
60x40 cm - 253 zł brutto
90x60 cm - 294 zł brutto
150x100 cm - 355 zł brutto

4. Zakup pliku do samodzielnego wydruku
Jeśli chcesz samodzielnie zlecić wydruk zdjęcia to istnieje również możliwość zakupu pliku cyfrowego z którym możesz udać się do każdej drukarni czy laboratorium fotograficznego, które wykona dla Ciebie wydruk na wybranym materiale. Ze względu na dużą ilość zapytań o zakup samych plików od 2021 roku przyjąłem jedną cenę 200 zł netto dla wszystkich zakupów indywidualnych. Przy zakupie większej ilości zdjęć jestem otwarty na negocjacje. Firmy i instytucje, które chciałby zamówić pliki cyfrowe do samodzielnego wydruku proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia szczegółów.

Po całym procesie otrzymasz ode mnie paragon lub fakturę VAT jeśli sobie tego życzysz.

W sprawach wydruków proszę o kontakt +48 507 069 428 lub gospodarek.foto@gmail.com

 

Mieszkasz w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Francji, Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii? W tych krajach możesz kupić wydruki moich zdjęć w Posterlounge. Od 2020 roku istnieje również możliwość zamówienia zdjęć w polskim oddziale Posterlounge.

 

Mieszkasz w USA? Bez problemu kupisz wydruki moich zdjęć w sklepie iCanvas.