Obrazy

Wiele osób pyta mnie o możliwość wydruku moich fotografii. Istnieje taka możliwość. Moje zdjęcia mogą stać się obrazem na Twojej ścianie. Całość procesu nie jest zbyt skomplikowana i mam nadzieję, że w krótkim czasie wybrane zdjęcie zawiśnie w Twoim domu. Fotografia żyje przecież tylko wtedy kiedy jest oglądana! Jak to wygląda w praktyce?

Nie ma dla mnie znaczenia czy szukasz jednego obrazu do domu czy chcesz moimi zdjęciami upiększyć hotelowe pokoje, restaurację czy biuro. Możesz na mnie liczyć!

1. Wybór zdjęcia
Zakładam, że wiesz które zdjęcie chcesz wydrukować. Jeśli się zastanawiasz albo nie możesz zdecydować napisz śmiało do mnie jaka tematyka zdjęć Cię interesuje. Posiadam bazę około 25 tysięcy kolorowych fotografii i zapewniam, że uda nam się znaleźć coś odpowiedniego.
Skąd możesz wybrać zdjęcia?
Instagram
Behance

2. Kontakt ze mną
Kiedy już wiesz „co” to jesteśmy niemal na końcu całego procesu zamawiania. Napisz proszę na mój adres email zapytanie i przedstaw jakie są Twoje oczekiwania odnośnie materiału (papier, płótno, wydruku na szkle…) i rozmiaru obrazu. Ja w możliwie najkrótszym czasie wrócę do Ciebie z informacją o cenie i czasie realizacji tego zamówienia.

3. Wydruk i wysyłka
Po Twojej akceptacji ceny prześlę Ci potwierdzenie zamówienia i numer konta do wpłaty. Zlecę również wydruk obrazu i przekażę obraz do wysyłki do Ciebie.

Po całym procesie otrzymasz ode mnie paragon lub fakturę VAT jeśli sobie tego życzysz.

W sprawach wydruków proszę o kontakt +48 507 069 428 lub gospodarek.foto@gmail.com


Mieszkasz w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Francji, Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii? W tych krajach możesz kupić wydruki moich zdjęć w Posterlounge.

Logo_Posterlounge-gospodarek
 

Mieszkasz w USA? Bez problemu kupisz wydruki moich zdjęć w sklepie iCanvas.

icanvas-gospodarek
Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane