Most w Bronowie nad Narwią

Malownicze miejsce z drewnianym mostem i meandrującą rzeką

Most na Narwi w Bronowie to miejsce położone na uboczu z dala od głównej drogi. Trzeba z Wizny dojechać do Bronowa i kierować się za drogowskazami do mostu. Na skrzyżowaniu gdzie główna droga od strony Wizny skręca w prawo należy jechać prosto. Po chwili dobrze widoczna jest gruntowa droga w lewo, która biegnie lekko po górę. Ostatecznie prowadzi ono na most gdzie droga zasadniczo się kończy. W okresach suchych w teorii można przejechać polami do wsi położonych po drugiej stronie Narwi, ale osobiście tego nie testowałem.

Najlepszym okresem do odwiedzenia tego miejsca jest wczesna wiosna (marzec - maj) i jesień (wrzesień - październik). Ranki są w tych okolicach mgliste, a meandrująca rzeka pozwala zbudować ciekawe kadry. W czasie wiosennych rozlewisk można poszukać ciekawych kadrów z wysepkami, które tworzą się na polach za rzeką. 

Galeria zdjęć - Most w Bronowie nad Narwią

Miejsce startu - most w Bronowie

Samochód najlepiej zaparkować na szerokiej drodze dojazdowej przed mostem. Miejsc do bezpiecznego startu jest bardzo dużo, ale w większości znajdują się za rzeką. Droga prowadząca do mostu obsadzona jest wierzbami i dość trudno jest wymanewrować między gałęziami. Nie ma też sensu gimnastykować się gdy 100 m dalej jest ciągnące się po horyzont pole. Najciekawsze miejsca dla podniebnych turystów znajdują się moim zdaniem na zachód od mostu. Wylatując poza linię zabudowań po prawej stronie rzeki dolatuje się do pięknych meandrów Narwi. O wschodzie słońca kiedy nad okolicą unoszą się mgły sam most bardzo ciekawie wygląda w kontrze do światła. W takich miejscach jestem w 110% przekonany o tym, że warto kupić drona

Mapa wszystkich polecanych miejsc

Zobacz na mapie inne ciekawe miejsca!

Comments are closed.

gdpr-image
Szanuję Twoją prywatność. Korzystam ze statystyk głównie dlatego, że lubię wiedzieć ile osób do mnie zagląda. Szczegóły mojej polityki prywatności znajdziesz na dole strony.
Czytaj więcej
Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane