Krzewo nad Narwią

Pięknie meandrująca rzeka wśród pól

Krzewo to niewielka wieś położona nad Narwią. Od mostu w Bronowie, które również znajduje się na mojej liście polecanych miejsc dzieli ją tylko kilka kilometrów. Jest to bardzo ciekawe zwłaszcza o wschodzie słońca, które wiosną i jesienią wschodzi prosto nad meandrami rzeki. Rankiem często występuje tam unosząca się nad polami mgła. Krzewo od strony drogi wygląda mało ciekawie i dopiero kiedy uniesie się drona w powietrze można odkryć prawdziwy potencjał tego miejsca. W zależności od stanu wody zobaczyć można albo wijącą się wśród pól Narew albo szerokie rozlewiska z licznymi wysepkami. Nie ma tam zbyt wielu kadrów do zbudowania, więc koniecznie trzeba połączyć Krzewo z Bronowem, żeby zebrać ciekawy materiał. Osobiście Krzewo polecam na zdjęcia tuż przed wschodem słońca, a kiedy uniesie się ono lekko nad horyzontem można śmiało przejechać do Bronowa.

Galeria zdjęć - Krzewo nad Narwią

Miejsce startu - Krzewo

Nie chcąc kluczyć po polach można zatrzymać auto na skrzyżowaniu drogi asfaltowej z polną dokładnie w TYM miejscu. Odchodząc kawałek od zabudowań można śmiało wystartować nie budząc zainteresowania we wsi. Ja popełniłem błąd, bo w mroku nie mogłem znaleźć tego skrzyżowania i postanowiłem wystartować z drogi. Drona miałem w zasięgu wzroku, ale po chwili stało koło mnie trzech gospodarzy zainteresowanych moją poranną wizytą. To spowodowało problemy przy bezpiecznym lądowaniu, więc rekomenduję start z tej polnej drogi. Kiedy wiosenne rozlewiska ustępują autem zapewne da się dojechać do samej rzeki co czynią liczni w tej okolicy wędkarze. Trzeba o tym pamiętać, żeby nie zastawić drogi przejazdowej.

Mapa wszystkich polecanych miejsc

Zobacz na mapie inne ciekawe miejsca!

Comments are closed.

gdpr-image
Szanuję Twoją prywatność. Korzystam ze statystyk głównie dlatego, że lubię wiedzieć ile osób do mnie zagląda. Szczegóły mojej polityki prywatności znajdziesz na dole strony.
Czytaj więcej
Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane