Gdzie z dronem

23 maja 2022

Jezioro Pilchowickie

Jezioro Pilchowickie powstało po wybudowaniu kamiennej zapory na rzece Bóbr. Ta budowla sama w sobie jest fascynująca.
24 marca 2022

Jezioro Jełmuń

Mazurskie Jezioro Jełmuń położone jest z dala od głównych dróg. Chcąc do niego dojechać trzeba skręcić z drogi nr 16 w Borkach Wielkich i kierować się do wsi Jełmuń.
22 marca 2022

Jezioro Mietkowskie

Zapora ziemno-betonowa zatrzymująca wody rzeki Bystrzycy ma 17 m wysokości i jest długa na 3,2 km. To dzięki niej powstało piękne Jezioro Mietkowskie, którego główną funkcją jest retencja wody.
21 marca 2022

Kanał Kula

Kanał Kula łączy Jezioro Boczne i Jezioro Jagodne. Znajduje się przy bocznej drodze prowadzącej z Bogaczewa do Rydzewa.
21 marca 2022

Jezioro Wojnowo

Mazurskie Jezioro Wojnowo nie jest popularnym akwenem. Położone na uboczuciągnie się równolegle do drogi nr 63 z Giżycka do Orzysza.
20 marca 2022

Krzewo nad Narwią

Krzewo to niewielka wieś położona nad Narwią. Jest to bardzo ciekawe zwłaszcza o wschodzie słońca, które wiosną i jesienią wschodzi prosto nad meandrami rzeki.
20 marca 2022

Most w Bronowie nad Narwią

Najciekawsze miejsca dla podniebnych turystów znajdują się moim zdaniem na zachód od mostu. Wylatując poza linię zabudowań po prawej stronie rzeki dolatuje się do pięknych meandrów Narwi. O wschodzie słońca kiedy nad okolicą unoszą się mgły sam most bardzo ciekawie wygląda w kontrze do światła.
30 stycznia 2022

Jezioro Kisajno

Mazurskie Jezioro Kisajno jest bardzo rozległe. W południowej części w okolicach Giżycka charakteryzuje się licznymi wyspami i wysepkami, które dodają mu niezwykłego uroku.
19 sierpnia 2021

Pola na Jurze

Droga pomiędzy Tomiszowicami, a Mzurowem jest bardzo wąska. Trudno znaleźć na niej miejsce do zatrzymania poza zjazdem w polną drogę mniej więcej w połowie odcinka.
19 sierpnia 2021

Nad Bzurą

Przemierzyłem odcinek Bzury od Sochaczewa jej ujścia do Wisły i zupełnym przypadkiem natrafiłem na bardzo ciekawe miejsce w samym sercu pól. Podnosząc drona do góry nagle zobaczyłem cudowny świat, który z perspektywy ziemi wydawał się być zupełnie nijaki.
19 sierpnia 2021

Grodziec

Do obejrzenia Góra Zamkowa, niewielka wieś na jej zboczu ze starym folwarkiem.
gdpr-image
Szanuję Twoją prywatność. Korzystam ze statystyk głównie dlatego, że lubię wiedzieć ile osób do mnie zagląda. Szczegóły mojej polityki prywatności znajdziesz na dole strony.
Czytaj więcej
Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane