parallax background

Fotografia wnętrz


Każde wnętrze ma duszę, klimat i swoją aurę. Jeśli liczysz jedynie na poprawnie wykonane zdjęcie katalogowe to zdecydowanie jesteś pod złym adresem. Fotografując wnętrza skupiam się na tym, żeby pokazać na zdjęciu coś więcej niż tylko to co pozornie widać. Pozory przecież mylą. Lubię oswoić się z przestrzenią i od podstaw zbudować obraz. Wykonując serię zdjęć dbam o ich spójność. Staram się również tworzyć zwartą opowieść w której każde kolejne zdjęcie jest nowym rozdziałem.

Fotografia wnętrz to po krajobrazach drugi, mniej znany filar mojej pracy zawodowej. Od 2016 roku sfotografowałem ponad 150 obiektów noclegowych w ramach projektu SlowRoad. Moja książka „Sielska Polska” stała się połączeniem dwóch pasji – fotografii krajobrazu i architektury. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję w codziennej pracy.

Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe dla hoteli, restauracji i wszelkiego rodzaju obiektów użytkowych. Podejmuję się najróżniejszych wyzwań i staram się spełniać wszystkie oczekiwania klientów. To oczy kupują, a dobra fotografia wnętrz potrafi je sprzedać.

Jeśli szukasz czegoś więcej, chcesz się wyróżnić i pokazać swój obiekt w nowy sposób, to jesteś pod dobrym adresem. Najlepiej skontaktujmy się telefonicznie i porozmawiajmy. Język sztuki potrafi stworzyć piękną nić porozumienia. To zawsze najlepszy początek współpracy.

Kontakt ze mną: +48 507 069 428 lub gospodarek.foto@gmail.com

Przykładowe realizacje

Zapisz się na mój newsletter!
100% ciekawych treści!
* pola wymagane